sub 1
sub 2

KONTAKT

12.02.20
Nie zgub miłości....
Dojrzała miłość objawia się jednością. Dojrzała miłość nic nie komplikuje, szuka rozwiązań. Dojrzała miłość, to Ty i Ja. Poczuj ją w sobie... Czy czujesz? więcej»

16 FRIDAY NADCHODZĄCE
WARSZTATY
I WYKŁADY

12-31-2017

Bądź szczęśliwy...

Bądź szczęśliwy...
Na dwa tygodnie przed moimi 50-tymi urodzinami planuję swoje kolejne 50 lat. Kiedy planowałam pierwsze chciałam wiele zmian w swoim życiu: być bogata, mieć rodzinę, dobrą pracę, dzieci... podróżować. Teraz mam tylko jedno marzenie - być szczęśliwa. Tak to się zmienia wszystko...

Kiedy dojrzewamy potrzebujemy mniej albo jeszcze więcej, ale wiemy jedno, że wszystko kryje się pod tym najważniejszym w życiu - szczęściem.

Dla jednych to są pieniądze, miłość, rodzina, dom, praca, jacht, samolot, podróże, zdrowie... Dla mnie wszystko w jednym. Tak, chcę teraz wszystkiego, co wymieniłam. Teraz dokładnie wiem czego chcę. I jak to osiągnąć. Dyrektorem jest się raz, dwa trzy... Kobietą jest się zawsze.

Właśnie teraz postanawiam przestać się bać i wziąć życie w swoje ręce - zawsze je trzymałam bardzo krótko i byłam rygorystyczna wobec siebie. Wymagająca wobec siebie, bo to pomagało mi wychować syna, panować nad domem i wszystkim, co w tamtym czasie było ważne. Teraz "puszczam" wszystko swobodnie i będę żyć najpiękniej, jak potrafię. Tak, aby umierając niczego nie żałować i mieć wszystko przepracowane.

Wiecie o czym mówię? Wszystko musimy przepracować tu i teraz, bo sprawy niezałatwione wrócą do nas. Tak więc wyczyśćmy wszystko dla nas i następnych pokoleń. Pożegnajmy nasze stare ja i zobaczmy, co życie nam zaoferuje. Ile radości dostaniemy, mając poukładane sprawy.

Wiele lat temu jako wolontariusz hospicyjny byłam przy odejściu wielu ludzi. Oni planowali wszystko. To ułatwiło ich rodzinie życie po... My zaplanujmy wszystko dla nas. Aby to nam było łatwiej odejść.

"Góra uczy sensu wieczności. Kwiat gdy więdnie uczy przemijania. Ocean uczy spokoju wśród przeciwności. Miłość uczy zawsze miłości."

Bądź jak ocean. W swej głębi zawsze nieporuszony. Jego fale przypływają i odpływają. Bądź spokojny w swym wnętrzu, a złe myśli same odejdą. Szczęście nie jest czymś nieuchwytnym. Jest najpiękniejszym uczuciem, które potrafimy sami sobie stworzyć. Wolter powiedział, że: "Wolność jest największym dobrem człowieka, najświętszym prawem ludzi szlachetnych i mądrych."

Jestem swoją własną świadomością - swoim polem energetycznym, które jest doskonałe. Wiem czego chcę i jak to osiągnąć... miłość jest w zasięgu ręki. Wszystko czego chcemy jest możliwe. Otwieranie się na nowe to najlepszy sposób na zbieranie energii. Energii, która jest potrzebna do stymulacji wszystkiego, co chcemy osiągnąć. Nie możemy bez snu ruszyć rano w piękny dzień. Kiedy zatrzymamy się na chwilę, jesteśmy świadomi siebie i swoich uczuć. Jeden dzień w spokoju nie jest zmarnowany, tylko ładuje nam akumulatory.

Naucz się przyjmować wszystko od świata. Niczego nie planuj i nie oczekuj. Nie wkręcaj w swojej głowie i nie dramatyzuj. Kochaj całym sobą. Dawaj ludziom to, co chcesz dostać, w najlepszym wydaniu. Nie krytykuj i nie oceniaj. Bądź lustrem swojego najlepszego JA. Mów o tym, czego oczekujesz. Komunikacja jest najważniejsza. Bądź prawdą swojego życia. Dbaj o siebie. Szanuj swój organizm, jak najpiękniejszą świątynię. Bądź dobry dla siebie, wyłącz wewnętrznego krytyka. Kochaj siebie samego, jak bliźniego swego.

To, co jest najważniejsze, to nauczyć się tak oddychać, aby sprawy zewnętrzne nie miały na mnie wpływu i na moje samopoczucie. Tak więc podążając za szczęściem, zostaw przeszłość za drzwiami i patrz w przyszłość nowymi oczami. Chłodnym wzrokiem oceniaj wszystko, co jest ważne dla ciebie. Odżywiaj się tak, jakbyś karmił swojego najlepszego przyjaciela. Dziel się ze swoim organizmem tylko tym, co da mu zdrowie i energię do życia. Nigdy nie myśl o sobie źle. Wszystko, co myślisz przemienia się w twoja energię życia. Pozwala czuć i panować nad teraźniejszością. Jest twoim pokarmem dla duszy.

A zatem kochaj siebie i dbaj o to, co wkładasz do swego wnętrza. Otaczaj się tylko pięknymi zabawkami, tylko pięknymi kamieniami, które sprawią, że twoje życie nabierze kolorów i blasku. To ze środka wypływa twoja moc i energia do życia, to ty jesteś swoim najlepszym przyjacielem. Dajesz wszechświatu przyzwolenie na łagodne traktowanie i sprawianie tobie przyjemności obdarowując ciebie tym, co zapragniesz. Pragnienie... to najpiękniejsza forma sprawiania sobie przyjemności.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie - Kasia