sub 1
sub 2

KONTAKT

12.02.18
Nie zgub miłości....
Dojrzała miłość objawia się jednością. Dojrzała miłość nic nie komplikuje, szuka rozwiązań. Dojrzała miłość, to Ty i Ja. Poczuj ją w sobie... Czy czujesz? więcej»

21 MONDAY NADCHODZĄCE
WARSZTATY
I WYKŁADY

BLOG

Nie zgub miłości....
Dojrzała miłość objawia się jednością. Dojrzała miłość nic nie komplikuje, szuka rozwiązań. Dojrzała miłość, to Ty i Ja. Poczuj ją w sobie... Czy czujesz? więcej»

 
Carpe Diem
01-27-2018
Jest tyle sytuacji, które mnie zadziwiły w ostatnim czasie. Tyle wspaniałych przeżyć, które otworzyły moje serce. Kiedy kierujemy się w życiu sercem popełniamy mniej błędów. więcej»

 
Poczekalnia
01-01-2018
Z dedykacją dla moich trzech cudownych przyjaciółek, które nie wiedzą co zrobić z relacją damsko-męską. Kiedy czekasz na kogoś, kto się w tobie zakocha? Na piątek i koniec pracy, na wakacje... kiedy czekasz na życie... To nie żyjesz! więcej»

 
Bądź szczęśliwy...
Na dwa tygodnie przed moimi 50-tymi urodzinami planuję swoje kolejne 50 lat. Kiedy planowałam pierwsze chciałam wiele zmian w swoim życiu: być bogata, mieć rodzinę, dobrą pracę, dzieci... podróżować. Teraz mam tylko jedno marzenie - być szczęśliwa. Tak to się zmienia wszystko... więcej»

 
Szczęście... czy psychiczne możliwości organizmu?
Każdy człowiek pragnie szczęścia, co więcej, ma prawo być szczęśliwy... więcej»

 
Poczucie własnej wartości
Bądź uważny w stosunku do swojego ciała, bo nie należy ono wyłącznie do ciebie. Jeśli jesteś zdrów, może być ono pożyteczne również dla twoich bliźnich. więcej»

 
Empatia. Z czego wynika jej brak w naszym życiu?
Empatia to umiejętność zrozumienia innych ludzi oraz zdolność współodczuwania z nimi ich uczuć i emocji. więcej»

 
Dojrzewamy z klasą
Starzenie się z wdziękiem jest możliwe, kiedy podstawą naszego życia jest dbałość o zdrowie fizyczne - właściwe odżywianie, częste picie wody, regularne ćwiczenia fizyczne, czas na odpoczynek. więcej»

 
Nauka dążenia do celu, czyli jak osiągać sukcesy
Wyznaczanie celu jest najważniejszą drogą osiągnięcia sukcesu. Każde marzenie jest w zasięgu naszych możliwości - musimy tylko w to uwierzyć i działać. więcej»

 
pełny HTML | wersja mobilna