sub 1
sub 2

KONTAKT

12.02.20
Nie zgub miłości....
Dojrzała miłość objawia się jednością. Dojrzała miłość nic nie komplikuje, szuka rozwiązań. Dojrzała miłość, to Ty i Ja. Poczuj ją w sobie... Czy czujesz? więcej»

25 FRIDAY NADCHODZĄCE
WARSZTATY
I WYKŁADY

BLOG

Nie zgub miłości....
Dojrzała miłość objawia się jednością. Dojrzała miłość nic nie komplikuje, szuka rozwiązań. Dojrzała miłość, to Ty i Ja. Poczuj ją w sobie... Czy czujesz? więcej»

 
Czczę Boskość we mnie i w Tobie
To starożytne błogosławieństwo zostało stworzone w języku Nahuatl, używanym w Meksyku, a dotyczy przebaczenia, uczucia, przywiązania i wyzwolenia: więcej»

 
Potrzeba miłości i język miłości
Gary Chapman, amerykański terapeuta i autor wielu książek na temat związków dzieli się swoją teorią o tym, że strategie zaspokajania 
potrzeby miłości można podzielić na 5 grup, które nazwał 5 językami 
miłości. 

Oto one:

 więcej»

 
Damian
08-10-2019
Kiedy twoje dziecko postanawia zrobić w życiu coś, czego ty nie rozumiesz, to ogarnia ciebie panika. więcej»

 
Podróże kształcą
Podróże zawsze mają swoją moc. Uczą nas nie tylko historii o miejscu gdzie przebywamy, ale jakże często w "magiczny", a zarazem prosty sposób dają nam "sygnały". więcej»

 
Carpe Diem
01-27-2018
Jest tyle sytuacji, które mnie zadziwiły w ostatnim czasie. Tyle wspaniałych przeżyć, które otworzyły moje serce. Kiedy kierujemy się w życiu sercem popełniamy mniej błędów. więcej»

 
Poczekalnia
01-01-2018
Z dedykacją dla moich trzech cudownych przyjaciółek, które nie wiedzą co zrobić z relacją damsko-męską. Kiedy czekasz na kogoś, kto się w tobie zakocha? Na piątek i koniec pracy, na wakacje... kiedy czekasz na życie... To nie żyjesz! więcej»

 
Bądź szczęśliwy...
Na dwa tygodnie przed moimi 50-tymi urodzinami planuję swoje kolejne 50 lat. Kiedy planowałam pierwsze chciałam wiele zmian w swoim życiu: być bogata, mieć rodzinę, dobrą pracę, dzieci... podróżować. Teraz mam tylko jedno marzenie - być szczęśliwa. Tak to się zmienia wszystko... więcej»

 
Szczęście... czy psychiczne możliwości organizmu?
Każdy człowiek pragnie szczęścia, co więcej, ma prawo być szczęśliwy... więcej»