sub 1
sub 2

KONTAKT

12.02.20
Nie zgub miłości....
Dojrzała miłość objawia się jednością. Dojrzała miłość nic nie komplikuje, szuka rozwiązań. Dojrzała miłość, to Ty i Ja. Poczuj ją w sobie... Czy czujesz? więcej»

16 FRIDAY NADCHODZĄCE
WARSZTATY
I WYKŁADY

BLOG

Poczucie własnej wartości
Bądź uważny w stosunku do swojego ciała, bo nie należy ono wyłącznie do ciebie. Jeśli jesteś zdrów, może być ono pożyteczne również dla twoich bliźnich. więcej»

 
Empatia. Z czego wynika jej brak w naszym życiu?
Empatia to umiejętność zrozumienia innych ludzi oraz zdolność współodczuwania z nimi ich uczuć i emocji. więcej»

 
Dojrzewamy z klasą
Starzenie się z wdziękiem jest możliwe, kiedy podstawą naszego życia jest dbałość o zdrowie fizyczne - właściwe odżywianie, częste picie wody, regularne ćwiczenia fizyczne, czas na odpoczynek. więcej»

 
Nauka dążenia do celu, czyli jak osiągać sukcesy
Wyznaczanie celu jest najważniejszą drogą osiągnięcia sukcesu. Każde marzenie jest w zasięgu naszych możliwości - musimy tylko w to uwierzyć i działać. więcej»

 
Stres i techniki relaksacyjne
W medycynie stres jest stanem, który przejawia się zespołem nieswoistych zmian, wywołanych w całym układzie biologicznym człowieka przez czynnik stresujący. więcej»

 
Rewitalizacja
10-20-2017
Najstarsze teksty medyczne, pochodzące z Mezopotamii dowodzą, że dobrostan człowieka był nierozerwalnie związany z harmonią, porami roku i naturalnymi cyklami życiowymi. Odłączenie od sił przyrody prowadziło do choroby, a zdrowienie polegało na odzyskiwaniu utraconej łączności. więcej»

 
Zbawczy wpływ psychiki na ciało
"W inteligencję wyposażona jest każda komórka naszego ciała. Rozum to nie tylko to, co znajduje się od szyi w górę" - Candace Pert więcej»