sub 1
sub 2

KONTAKT

21.08.18
Potrzeba miłości i język miłości
Gary Chapman, amerykański terapeuta i autor wielu książek na temat związków dzieli się swoją teorią o tym, że strategie zaspokajania 
potrzeby miłości można podzielić na 5 grup, które nazwał 5 językami 
miłości. 

Oto one:

 więcej»

20 THURSDAY NADCHODZĄCE
WARSZTATY
I WYKŁADY

07-25-2018

Czczę Boskość we mnie i w Tobie

Czczę Boskość we mnie i w Tobie
To starożytne błogosławieństwo zostało stworzone w języku Nahuatl, używanym w Meksyku, a dotyczy przebaczenia, uczucia, przywiązania i wyzwolenia:

"Uwalniam moich rodziców od poczucia, że mnie zawiedli. Uwalniam moje dzieci od potrzeby dania mi dumy; aby mogli pisać swoje własne drogi według swoich serc. Dziękuję dziadkom i przodkom, którzy zebrali się, abym mógła dzisiaj oddychać życiem. Uwalniam ich od dawnych niepowodzeń i niespełnionych pragnień, świadomych, że zrobili wszystko, co w ich mocy, aby rozwiązać swoje sytuacje w świadomości, którą mieli w tym momencie.

Szanuję cię, kocham cię i uznaję cię za niewinną.

Jestem przezroczysta na twoich oczach, więc oni wiedzą, że nie ukrywam się ani nie jestem winna niczego poza byciem wierną sobie i mojemu istnieniu, temu chodzeniu z mądrością serca, mam świadomość, że wypełniam swój życiowy projekt, wolny z niewidzialnej i widocznej lojalności rodzinnej, która mogłaby zakłócić mój Pokój i Szczęście, które są moimi jedynymi obowiązkami. 

Wyrzekam się roli zbawiciela, bycia osobą, która jednoczy lub spełnia oczekiwania innych. Ucząc się przez i tylko poprzez MIŁOŚĆ, błogosławię moją esencję, mój sposób wyrażania, nawet jeśli ktoś może mnie nie zrozumieć.

Rozumiem siebie, ponieważ tylko ja przeżyłam i przeżyłam swoją historię; ponieważ znam siebie, wiem kim jestem, co czuję, co robię i dlaczego to robię.

Szanuję i zatwierdzam siebie. Czczę Boskość we mnie i w tobie.

Jestem wolna."