sub 1
sub 2

KONTAKT

12.02.20
Nie zgub miłości....
Dojrzała miłość objawia się jednością. Dojrzała miłość nic nie komplikuje, szuka rozwiązań. Dojrzała miłość, to Ty i Ja. Poczuj ją w sobie... Czy czujesz? więcej»

24 SATURDAY NADCHODZĄCE
WARSZTATY
I WYKŁADY

01-25-2020

Czczę Boskość we mnie i w Tobie

Czczę Boskość we mnie i w Tobie
To starożytne błogosławieństwo zostało stworzone w języku Nahuatl, używanym w Meksyku, a dotyczy przebaczenia, uczucia, przywiązania i wyzwolenia:

"Uwalniam moich rodziców od poczucia, że mnie zawiedli. Uwalniam moje dzieci od potrzeby dania mi dumy; aby mogli pisać swoje własne drogi według swoich serc. Dziękuję dziadkom i przodkom, którzy zebrali się, abym mógła dzisiaj oddychać życiem. Uwalniam ich od dawnych niepowodzeń i niespełnionych pragnień, świadomych, że zrobili wszystko, co w ich mocy, aby rozwiązać swoje sytuacje w świadomości, którą mieli w tym momencie.

Szanuję cię, kocham cię i uznaję cię za niewinną.

Jestem przezroczysta na twoich oczach, więc oni wiedzą, że nie ukrywam się ani nie jestem winna niczego poza byciem wierną sobie i mojemu istnieniu, temu chodzeniu z mądrością serca, mam świadomość, że wypełniam swój życiowy projekt, wolny z niewidzialnej i widocznej lojalności rodzinnej, która mogłaby zakłócić mój Pokój i Szczęście, które są moimi jedynymi obowiązkami. 

Wyrzekam się roli zbawiciela, bycia osobą, która jednoczy lub spełnia oczekiwania innych. Ucząc się przez i tylko poprzez MIŁOŚĆ, błogosławię moją esencję, mój sposób wyrażania, nawet jeśli ktoś może mnie nie zrozumieć.

Rozumiem siebie, ponieważ tylko ja przeżyłam i przeżyłam swoją historię; ponieważ znam siebie, wiem kim jestem, co czuję, co robię i dlaczego to robię.

Szanuję i zatwierdzam siebie. Czczę Boskość we mnie i w tobie.

Jestem wolna."