sub 1

KONTAKT

21.08.18
Potrzeba miłości i język miłości
Gary Chapman, amerykański terapeuta i autor wielu książek na temat związków dzieli się swoją teorią o tym, że strategie zaspokajania 
potrzeby miłości można podzielić na 5 grup, które nazwał 5 językami 
miłości. 

Oto one:

 więcej»

25 SATURDAY NADCHODZĄCE
WARSZTATY
I WYKŁADY

09-25-2018

Już 25 września webinarium dla kobiet - Kobieca Moc!

Już 25 września webinarium dla kobiet - Kobieca Moc!
Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, co zmieni się w Twoim życiu... kiedy będziesz pełna energii i odzyskasz kontrolę nad swoim życiem?

Jeśli nie masz energii życiowej i nie wiesz, jak ruszyć z miejsca, utraciłaś sens w życiu, czujesz się wypalona zawodowo to zapraszam na bezpłatny webinar 25 września o 8 PM (czas NY, czyli EST).

Odkryj ponownie swoją młodzieńczą energię czyli jak zmotywować się do działania, kiedy Ci się nie chce!

Podczas tego spotkania dowiesz się: 

  1. Poznasz, jak wejść w nowy dzień z dobrą, pozytywną energią, co pomoże Ci zachować dobry nastrój i być zmotywowaną przez cały dzień.
  2. Zrozumiesz, że odkładanie rzeczy na potem powoduje utratę energii. Kiedy poznasz w jaki sposób planować dzień, przestaniesz się stresować.
  3. Nauczysz się wybaczać i nie nosić w sobie urazy, a to ma bezpośredni wpływ na Twój poziom zdrowia i życiowej energii, którą nosisz w sobie.
  4. Nauczę Ciebie być asertywną i zdystansowaną do wszystkich, którzy wykorzystują Twoje dobre serce dla ratowania ich sytuacji i przestaniesz być koszem na brudy dla innych.
  5. Odnajdziesz sens w życiu akceptując życie takie, jakie masz i będziesz cieszyć się miejscem, w którym jesteś. A jeśli nie tolerujesz czegoś, to po prostu to zmienisz. Czasami nie masz wpływu na rzeczy, które się wydarzają i to trzeba też zaakceptować.
  6. Powiem Ci w jaki sposób możesz podnieść swoją energię, kiedy już wszystko zawodzi.

Każdy z nas ma swój własny poziom energii życiowej, który powinniśmy nauczyć się wykorzystać w pozytywny sposób i nie tracić jej. To Twoja energia życiowa pozwala Ci uzyskać siłę i energię do pracy z motywacją, zapewnia pozytywne nastawienie umysłu do radzenia sobie z codziennymi sytuacjami. Kiedy zrozumiesz, że tylko Ty masz prawo do kontrolowania swojej energii i korzystania z niej, przestaniesz się stresować. Nie pozwól aby czynniki zewnętrzne miały wpływ na poziom Twojej energii i stan Twojego umysłu. 

Zarezerwuj swoje miejsce DZIŚ!

LINK DO ZAPISU:

https://katedorosz.com/webinar

Ilość miejsc ograniczona!