sub 1
sub 2

KONTAKT

12.02.20
Nie zgub miłości....
Dojrzała miłość objawia się jednością. Dojrzała miłość nic nie komplikuje, szuka rozwiązań. Dojrzała miłość, to Ty i Ja. Poczuj ją w sobie... Czy czujesz? więcej»

24 SATURDAY NADCHODZĄCE
WARSZTATY
I WYKŁADY

02-12-2020

Nie zgub miłości....

Nie zgub miłości....
Dojrzała miłość objawia się jednością. Dojrzała miłość nic nie komplikuje, szuka rozwiązań. Dojrzała miłość, to Ty i Ja. Poczuj ją w sobie... Czy czujesz?

Miłość i bliskość... Dziękuję, dziękuję, dziękuję... Kiedy jesteś w stanie okazać wdzięczność za wszystko, co posiadasz i czujesz to, tak głęboko w sobie, to znaczy, że zrozumiałeś sens życia. Kiedy budzisz się rano z uśmiechem na ustach i mówisz do siebie i wszechświata: „dziękuję”, to znaczy, że dojrzałeś do życia.

Czujesz całym sobą, jak bardzo cieszy cię przytulenie do bliskiej osoby. Wtulasz się w nią całym sobą i dotykasz jej skóry z namaszczeniem. I stęskniony jesteś już w ciągu dnia spojrzenia w jej oczy, to znaczy, że to jest ta osoba. Kiedy nie chcesz jej „naprawiać” i zmieniać, dostrajać do siebie i swoich wartości, to znaczy, że to jest właśnie prawdziwa miłość.

Kiedy czujesz głęboko, że odczuwasz rozkosz w jej ramionach przytulając ją i wtulając się w nią, to jest to prawdziwe uczucie. Kiedy w każdej sekundzie snu starasz się dotykać jej ciała, czując w ten sposób jej bliskość, to, że jest przy tobie, to jest to miłość. Kiedy dziękujesz jej za to, że jest z tobą i akceptuje ciebie takim, jakim jesteś, bez konieczności zmiany , to jest to miłość.

Nastał wieczór i czas iść spać - kiedy czujesz, że w ramionach tej osoby jesteś absolutnie bezpieczny, to jest to miłość. Poczuj to uczucie i postaraj się go nie zgubić... Nie wymagaj i nie narzekaj. Weź te ramiona i wtapiaj się w nie coraz bardziej i bardziej, aż nastanie taki dzień, że poczujecie jedność i zespojenie. Chłoń to i bądź z tym w prawdzie i milczeniu. A kiedy przyjdzie czas podziękuj za ten dar przeżywania wspólnej miłości.

Dojrzała miłość objawia się jednością. Dojrzała miłość nic nie komplikuje, szuka rozwiązań. Dojrzała miłość, to Ty i Ja. Poczuj ją w sobie... Czy czujesz?

Jeśli nie, to zaśnij zaraz i obudź się i zacznij wszystko od nowa... Dziękuję - o poranku...