sub 1
sub 2

KONTAKT

12.02.20
Nie zgub miłości....
Dojrzała miłość objawia się jednością. Dojrzała miłość nic nie komplikuje, szuka rozwiązań. Dojrzała miłość, to Ty i Ja. Poczuj ją w sobie... Czy czujesz? więcej»

25 FRIDAY NADCHODZĄCE
WARSZTATY
I WYKŁADY

O MNIE

"CHANGE YOURSELF - CHANGE THE WORLD"

Wierzę, że tworzenie dobrych relacji w związku, zbudowanych na zaufaniu i miłości w każdym wieku jest możliwe. Mam partnera, który jest moją bratnią duszą, którego kocham  i czuję się kochana. Ćwiczę regularnie. Dbam o zdrowe odżywianie. Jestem wegetarianką. Gotuję codziennie świeże potrawy. Cieszę się wszystkim, co tworzę na co dzień. Kreuję swoją rzeczywistość. Nauczyłam się doceniać życie i czuć każdy dzień.

Czy to jest możliwe? Zdecydowanie TAK!

Moja praca to przekształcenie jakości życia ludzi poprzez nauczanie zmiany nawyków życia i urzeczywistnienia pragnienia ich serc.

Czy jest to proste dla 50+? Wszystko jest możliwe!

Jest to cel, który daje mi siłę do działania - zmiana stylu życia i zdrowia ludzi. Spełnianie ich marzeń. Chcę podzielić się z wami tym wszystkim, co sama osiągnęłam - biorąc pod uwagę, że nie zawsze tak było. Jestem w miejscu, w którym chciałam być. Kiedy pracujemy razem będę konsekwentnie dostarczać ci narzędzi do transformacji własnego życia. Podzielę się moją wiedzą i doświadczeniem w taki sposób, że wdrożysz to natychmiast do twojego życia. Opowiem ci o pozytywnych aspektach moich ćwiczeń. W mojej książce i artykułach oraz albumie CD pokaże ci, jak zmienić przyzwyczajenia. Jak wyjść ze strefy komfortu i być zadowolonym. W cotygodniowych newsletterach przekaże ci wiedzę, która wzmocni twoje ćwiczenia. A na filmach przygotowanych specjalnie do tego programu będziemy razem ćwiczyć i będę zawsze przy tobie.

Katarzyna Dorosz   

Pomogę Ci odnaleźć inspirację do zmiany codziennego życia. Jestem przewodnikiem dla dojrzałych mężczyzn i kobiet, którzy chcą być inspirowani zdrowym stylem życia. Życie to luksus dla nas wszystkich. 

Acti50.TV

Jest twórcą i założycielem telewizji internetowej acti50.tv. Ten kanał mediów specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi do zdrowego stylu życia, poprzez zachęcanie i wspieranie zmian stylu życia, nawyków żywieniowych i rozwoju duchowym. Filozofia Kate to zachęcenie wszystkich, niezależnie od ich wieku, aby być aktywnym i cieszyć się życiem.

Uniwersytety Trzeciego Wieku

Katarzyna Dorosz odwiedziła 200 Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Polsce i odbyła  wykłady dla 100,000 osób. Zmiana nastawienia do własnego życia  zwiększa naszą psychiczną i fizyczną aktywność i podejście do życia. To sprawia, że cała rodzina jest szczęśliwa, a każda osoba uczestnicząca w programie staje się promotorem zdrowia i rozwoju, który jest życiem.

Wykłady i warsztaty

Wykłady i warsztaty wzbogacają jakość życia wielu osób dojrzałych na całym świecie. Ta unikalna formuła jest przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych. Program integruje wszystkie aspekty fizycznego szczęścia duchowego i emocjonalnego znane w świecie. Rozwój duchowy , zmiana naszych nawyków żywieniowych, ćwiczenia, i docenienie życia w całej swej nieskończonej obfitości jest podstawą szczęścia.

- Uważam, że tworzenie dobrych relacji opiera się na zaufaniu i miłości. W każdym wieku, jest to możliwe. Ćwiczę regularnie. Dbam o zdrowe odżywianie. Jestem wegetarianką. Gotuję świeże jedzenie codziennie. Cieszę się, że wszystko tworzę codziennie. Tworzę swoją rzeczywistość. Nauczyłam się doceniać życie i kultywować wdzięczność każdego dnia. Czy to możliwe? Zdecydowanie tak! Moim zadaniem jest przekształcenie jakości życia ludzi poprzez zmiany w nawykach żyjących nauczania i realizować pragnienia ich serc. Jest to łatwe dla 40+? Wszystko jest możliwe!

Jest to cel, który daje mi siłę do działania - zmiana stylu życia i zdrowia ludzkiego. Spełnienie ich marzeń. Chcę podzielić się z wami wszystkimi, tym, co sama osiągnęłam - biorąc pod uwagę, że nie zawsze było łatwo.

„Związek to dwoje ludzi, którzy zgadzają się ze swoimi opowieściami. Jeśli zgadzam się z tobą,    kochasz mnie. A w chwili, gdy nie zgadzam się, kiedy poddaję w wątpliwość jedno z twoich świętych przekonań, w myślach się ze mną rozwodzisz . Następnie zaczynasz szukać jakiegokolwiek argumentu, aby udowodnić, że masz rację, i skupiasz  się na tym, co jest poza toba. Twój partner to lustro, więc gdy widzisz w nim pewne niedoskonałości, można mieć pewność, że są to twoje niedoskonałości również. Nie  ma innego lepszego sposobu, aby prawdziwie połączyć się z  partnerem, niż natychmiast pozbyć się przekonania, że potrzebujesz od niego czegoś, czego ci nie daje. Stanowisz jedność ze swoim mężem, dopóki nie wierzysz, że powinien wyglądać w określony sposób, że powinien ci coś dać, że powinien być czymś innym niż jest”.

Byron Katie, Stephen Mitchell, radość każdego dnia / Kiedy zmienisz siebie, zmienisz cały świat.

Życie nabiera nowego smaku

Wykłady i warsztaty "”Siła Życia” pomogą Ci odkryć i zrozumieć, jak zmienić nawyki życiowe,  rozwijać swoje marzenia, żyć w zdrowiu i harmonii. Dzięki zastosowaniu tych prostych ćwiczeń osiągniesz pozytywne nastawienie do życia,   poprawisz swój oddech oraz zdrowie i przedłużysz życie w dobrej kondycji nawet do 30 lat.

"Ruch może zastąpić lekarstwo, ale żadne leki nie zastąpią ruchu"

Przyszłość należy do ciebie, a to jest tylko pierwszy krok do lepszego świata. Zaczynasz ekscytujące życie, kiedy czujesz, że masz więcej energii i pasji do życia. Twoje pozytywne nastawienie do życia zmieni ciebie, cały świat wokół i twoich bliskich. Widziałam, co działo się z uczestnikami warsztatów, kiedy zmienili dietę i zaczęli ćwiczyć. „Siła Życia”  jest jednym z najbardziej popularnych programów prowadzonych przeze mnie. Zawsze jestem podekscytowana, kiedy prowadzę wykłady, bo wiem, że twoje życie zmieni się na lepsze. Zyskasz umiejętność życia w luksusie.